KESKKONNATEADLIKKU KÄITUMIST JA SEIKLUSLIKKU MÄNGULUSTI PAKKUV ÕPPEPROGRAMM

Õppepäev Neerutis või Teile sobivas kohas üle Eesti!

2 tundi

Pole aastaaega, mis takistaks matkamist ja looduses lõõgastumist. Programm saab alguse Neeruti Eesjärve äärest. Luurehuvilisi osalejaid tervitab Luureretked matkajuht. Rada kulgeb piki 10000 a tagasi tekkinud oose. Erinevad sihtrühmad liiguvad 2,5 km kuni 6,5 km matkarajal.

Õpime orienteerumise põhitõdesid, teeme tuld ilma tikkudeta ja filtreerime looduslikku vett. Saame teadmised keskkonnateadlikust käitumisest looduses ja igaüheõiguse põhimõtetest. 

Lõkkel küpsetame viinereid ja joome teed. Kavas on ka põnevad õuesõppemängud ja parimatele auhinnad. 

Sihtrühm: 5-6 aastased lasteaia lapsed, 1.-3. klass, 4.-6. klass, 7.-9. klass

Grupi hind: kuni 20 õpilast ja 2 saatjat alates 250€

 

 

Name
Email address*
Phone number
Message*

ELAMUSMATKAD LAAGRID SÜNNIPÄEVAD ÕPPEPÄEVAD SUVEPÄEVAD TALVEPÄEVAD

Esimene grupp Luureretkel

Militaarne elamusmatk

(3-4 tundi)

Pädeva instruktori saatel õpitakse erinevaid tegevusi, mis aitavad minimaalse varustusega metsas hakkama saada.  Näiteks telkmantlist varjualuse püstitamine, loodusliku vee filtreerimine, ilma tikkudeta tule tegemine ning matkatoidu valmistamine katelokiga. Pakett sobib nii sõpruskonnale, peredele, kui ka ettevõtetele, kes soovivad oma töötajaid motiveerida. 

Võimalus tellida 24 tunnist paketti (küsi pakkumist)

Grupi hind :

kuni 10-le alates 300€, koos saunaga alates 375€

kuni 15-le alates 325€, koos saunaga alates  400€

 

Militaarsugemetega elamuslaager 10- le (24  tundi)

Elamusterohke matk koos instruktoriga, kes õpetab esmaseid teadmisi metsas hakkama saamiseks. Varjualuse ehitamine looduslikest vahenditest, tule tegemine ilma tikkudeta. Erinevad aktiivsed militaarsugumetega tegevused. Ööbimine ühes suures telgis, mis mahutab vähemalt10 inimest. Pakume juurde sauna igal aastaajal! Kogu varustus ja toit on meie poolt, tule vaid kohale ja naudi elamust!

 

Grupi hind :

kuni 10-le alates 500€

kuni 15-le alates 550€

 

Sünnipäev looduses (ööbimisega kuni 10-le)

Matkamine koos giidiga, varustus korraldaja poolt (telk ja madratsid koos matkatarvetega). Toitlustus vastavalt kliendi soovile (metsaandidest, sõdurisöögist kuni  pannkookideni välja). Soovi korral saun!

Grupi hind :

kuni 10-le alates 500€

kuni 15-le  alates 550€

 

ÕUESÜNNIPÄEVAD LASTELE JA NOORTELE

INGEL LIMPSID!

    Lapse sünnipäev looduses

Vanuses 4-15

 Kestus: - 2 tundi

  Ootame sünnipäevalisi kokkulepitud kohas koos varustusega, mida vajame toidu valmistamiseks. Oleme sünnipäeva teinud Rakveres- Palermos, Viitnal, Neerutis, Mustojal, Siniallikul, Meenikunnos või koduhoovis! Tuleme just sinna, kus Teil on mugav. Õpime orienteerumise tagamaid ning otsime ülesse paar aaret. Soovi korral saab nägu maskeerida, et veelgi paremini luurele sisse elada. Teeme võistlusi, mängime mänge, laseme märki airsoft relvaga ja vibuga. Jagame auhindasid! Soojendame ise matkatoitu ja keedame juurde sooja teed. Võimalus keeta kas suures potis makarone või teha konservtoit soojaks katelokiga. Pakume ka dehüdreeritud matkatoitu, mis on eriti mugav lahendus kuna toidu valmistamiseks on vaja vaid keedetud vett. Kuidas teha tuld, kui tikud on märjad? Õpime ka selle selgeks, et siis vahukomme küpsetada. Soovi korral küpsetame pannkooke ka!!!

Nüüdseks pakume juurde ka Ingel limpse, mis on keemia-ja suhkruvabad, naturaalselt fermenteeritud.

    Grupi hind: kuni 10-le alates 250€ kuni 15-le alates 275€

Militaarne mäng

Suvepäev

Firma suvepäevad

Korraldame just Teile sobivad suvepäevad. Palju lusti ja avastamisrõõmu looduse rüpes. Orienteerumine, airsoft relvast laskmine, militaarsugemetega võistlused, mängud. Pakume sõduritoitu, grillime, ööbime sõjaväetelkides ja saunatame just seal, kus Teile meeldib.

Küsi pakkumist!

 

Grupi hind:

5 tundi grupp kuni 50-le alates 600€

ööpäev kuni 50-le alates 1099€

Firma suvepäev

Seltskonnamäng

Looduslikest materjalidest varjualune

Luureretk Neerutis

There is no video clip yet

I'm a paragraph. Click here to add your own text and edit me. I'm a great place for you to tell your story and let your visitors know a little more about you.